Svatba v Chorvatsku na pláži je splněný sen

Přidat na Seznam.cz

Svatba je důležitým dnem v životě a pro váš partnerský vztah, proto byste si ji měli naplánovat tak, aby na ni opravdu nikdo nezapomněl. Nejen vy, nýbrž i vaši svědkové a pozvaní hosté. Fantazii se meze nekladou, dnes je možné téměř cokoliv. Například si říct ANO na pláži!

Nebudeme vás navádět, ať se jedete oženit či vdát do Las Vegas nebo na Havaj. I mnohem bližší destinace jsou skvělé pro uspořádání luxusní svatby. Co byste řekli na takové Chorvatsko?

Nádherná pláž, sluníčko a málo turistů

Chorvatsko je Čechy mnohdy podceňováno. Nejde jen o tu levnou destinaci, kde si jde vychutnat moře za minimální peníze. Svatba Chorvatsko vás příjemně překvapí. Pokud si vyberete vhodnou destinaci, užijete si ji tady s veškerým luxusem. A jaké destinace jsou ty nejvhodnější?

Přímo láká nejkrásnější chorvatský ostrov Hvar, jemuž se přezdívá ostrov slunce a levandulí. Nádhernou volbou je zelený poloostrov Istrie, skvěle se budete mít v Dalmácii v Omiši případně historickém Splitu. Záleží na vás, jestli byste si své ANO řekli raději v historickém jádru, na vyhlídce na vrcholku Marjan nebo spíše na pláži.

Na zařízení svatby v zahraničí nebuďte sami

Vytipovat vhodné místo a také ho domluvit samozřejmě nemusí být nejjednodušší, proto je nesmysl se o zařizování svatby v zahraničí pokoušet vlastními silami. Na to dnes existují agentury s bohatými zkušenostmi. Jak může vypadat taková povedená svatba v Chorvatsku, vám ukáží v agentuře Absolute day, kde se jimi zabývají. Kromě svateb chystají i rozlučky se svobodou, svatební cesty, oslavy výročí, narozenin apod. Na pláži u moře se dá oslavit prakticky cokoliv a vsaďte se, že na takový den budete ještě dlouho vzpomínat.

Finančně nereálná taková svatba v Chorvatsku není. V agentuře s vámi na začátku proberou i rozpočet, takže předem víte, na čem jste.