Tipy pro výběr pánského spodního prádla

Přidat na Seznam.cz

Výběr správného spodního prádla je důležitý pro celkové zdraví a pohodu člověka. Mnoho mužů bohužel jednoduše vybere slipy nebo boxerky ve své barvě, aniž by pochopili důležitost správného střihu a látky. A nejde jen o to, jak jsou pohodlné. Některé výzkumy ukazují, že to, co si vyberete, může mít zásadní vliv na vaše fyzické, reprodukční i sexuální zdraví.

Trenýrky

První a nejdůležitější výhodou pánských trenýrek je skutečnost, že jsou mimořádně pohodlné. Volný střih umožňuje proudění vzduchu. Díky dostatečnému větrání je toto spodní prádlo perfektní volbou pro každodenní použití. Pánské trenýrky ze 100% bavlny, jsou pro nošení ideální, protože jsou volné, vzdušné a prodyšné. Jsou stále oblíbené pro vysoké procento českých chlapů.

Boxerky

Spolu s tolik potřebným komfortem a podporou fungují univerzální boxerky pod všemi druhy oblečení a lze je nosit při jakékoli příležitosti. Atletický styl je obzvláště funkční volbou pro cvičení a jiné sportovní aktivity. Můžete v nich sedět 8 hodin v kanceláři, jít si zahrát fotbal nebo prohánět motorku a pořád se budete cítit pohodlně.

Pro snadný výběr vám představujeme specializovaný internetový obchod: http://www.chlapskazasilka.cz/, nakoupíte zde pánské trenýrky a boxerky českých i zahraničních značek pro muže, chlapy, pány a kluky.

Trenýrky

  • Horsefeathers – trenýrky vhodné i na sport
  • Calvin Klein – luxusní trenýrky z bavlny a elastanu
  • Represent, Gino, Gosh – vyrobeny z kvalitního materiálu, velmi pohodlné. Česká značka!!!

Boxerky

  • Tommy Hilfiger – kvalitní a velmi pohodlné
  • Styx – česká kvalitní značka
  • Ralph Lauren – výhodné 3PACK balení
  • a další…..

Pánské spodní prádlo přináší prvořadý komfort, a přesto mnoho mužů dává přednost jednomu druhu spodního prádla. Důležitá je proto volba stylu podle vaší aktivity!!!

Zdroj foto: Scorpio Creative/ Unsplash.com