Už jste vyzkoušeli vodní dýmky?

Přidat na Seznam.cz

Popotahování dýmu, ochutnávání příchutí. Dnes je spousta možností, jak si užívat relaxační chvíle pokuřováním. A jednou z nich je vodní dýmka. Stále populární doplněk zábavy, ať už jde o domácí setkání přátel nebo posezení v čajovnách či dalších restauracích. Všude má své místo, protože jde o příjemný a relaxační sbližovací rituál lidí. 

Kvalitní vodnice – jak ji vybrat? 

Vodnice, šíša, vodní dýmka. Názvů má spoustu. Kvalitní vodnice pochází z oblasti Orientu. Prvně si nejspíš „zabafali“ v Persii. Odtud se vodnice rozšířila dále do Arábie, pak putovala na Střední východ, do zbytku celé Asie, přes moře vplula do severní Afriky a následně do celého světa. I u nás je již součástí společenského života. Jak jsme zmínili, najdeme ji v čajovnách, barech a dalších podnicích, spousta lidí si ji pořizuje i domů. Mimochodem, víte, že ve spoustě světových destinací, třeba v Dubaji, je tělo šíši z českého skla? Pokud si ji koupíte, stačí si pořídit jen potřebné vybavení na vodní dýmky jako tabák mnoha příchutí, a pak uhlí (nejčastěji se používá kokosové či dřevěné). Dále musíte mít skleněné tělo vodnice a hadici (šlauch).

Kvalitní obchod s vodními dýmkami

Jak dlouho se šíša užívá? Rituál trvá hodinu a půl až dvě. Během něj si lidé seřazení dokola (např. kolem stolu) předávají šlauch a popotahují z vodnice. Pokud vás to láká, najděte si obchod s vodními dýmkami. Takovým je Shisharium.cz, kde nabízí levné vodnice i příslušenství, a to od světoznámých značek. Pokud hledáte opravdu vše, co k vodnicím patří, tady jste správně. Nabídka je velká, navíc tu seženete výrobky za rozumnou cenu v co nejlepší kvalitě. Tak si vytvořte vlastní svět vodnic a relaxu, který budete sdílet s přáteli. Nebo si s Šíšou uděláte momenty jen pro sebe. On ten tichý, doutnající společník také někdy není k zahození.