V létě vítáme sluneční paprsky…

Přidat na Seznam.cz

Jistě, k létu slunce patří, ale pokud nám sluneční paprsky pronikají až do bytu, nebývá to zrovna dvakrát příjemné. Oslňují a zbytečně přehřívají již tak teplé místnosti. Jak se proti tomu bránit? Dříve lidé do svých bytů pořizovali těžké závěsy, ale těm již naštěstí odzvonilo. Nejen, že závěsy byly nositeli prachu, ale hospodyňky s nimi měly těžké pořízení včetně sundávání, praní, žehlení a opětného věšení. Dnešním moderním trendem je kvalitní stínící technika a dobrou zprávou je to, že se jí zabývá i výhradně česká společnost. A jak je známo, české zlaté ručičky nikdy nezklamou!

Kvalitní produkty od české firmy!

Jestliže jste se již zajímali o stínící techniku, která váš dům spolehlivě ochrání před slunečním zářením, jistě jste narazili na značku Sundex. Pokud nikoliv, dovolte vám ji představit. Jedná se o ryze českou společnost, která je jedničkou na trhu, jež nabízí vysoce kvalitní a převážně české výrobky zhotovené přesně na míru. V jejich nabídce jsou vnitřní a venkovní žaluzie, vnitřní a venkovní rolety, screenové rolety, markýzy, ale také i sítě proti hmyzu. Kdo rád v létě navečer větrá, ví jak jsou tyto sítě v domácnosti milé a žádoucí. Pro Sundex není problém zajistit i markýzy anebo bioklimatické či látkové pergoly.

Sundex pro zákazníka najde vždy to nejlepší řešení

Uvažujete o tom, že byste si pořídili venkovní rolety na okna? Uvažujete správně, jelikož venkovní rolety spolu s venkovními žaluziemi patří mezi nejčastější typy exteriérového stínění. Rolety se vyrábějí z jakostních materiálů a zaručují tím pádem vysokou odolnost, spolehlivost a optimální životnost. Navíc díky technologii PU – PA jsou nejen stínícím prvkem, nýbrž i účinnou tepelnou izolací. V létě sluneční paprsky odrážejí, nicméně v zimě mají tu výhodu, že naopak teplo udrží uvnitř.