Vestavěné skříně na míru zužitkují prostor beze zbytku

Přidat na Seznam.cz

Jistě nám dáte za pravdu, že úložných prostor není nikdy dost. Je třeba řešit, kam uskladnit sezónní boty, oblečení a vybavení. Pokud máte doma „hluché“ prostory, kam se běžná skříň nebo komoda nevejde, zvolte praktické řešení v podobě vestavěné skříně.

Vejde se kamkoliv

Vestavěné skříně lze umístit do jakéhokoliv prostoru včetně šikmin podkrovních pokojů a nevyužitého místa pod schodištěm. Zkušený truhlář vám ji na přání vyrobí v atypickém rozměru, díky čemuž se plánovanému umístění přesně přizpůsobí a vy tak využijete doslova každý centimetr. Vestavěné skříně svým osobitým designem dokáží opticky čarovat s prostorem. Buď ho zvětší a prosvětlí, to platí zejména při použití posuvných dveří se zrcadlem, nebo ho příjemně zútulní a zabydlí.

Vašim požadavkům se meze nekladou

Vestavěná skříň se dokáže zcela přizpůsobit interiéru, neboť koresponduje s dalším nábytkem a bytovým vybavením. Tomu odpovídá výběr nábytku, dekorů a barev, aby vše vypadalo uceleně. Vnitřní uspořádání skříně si navolíte dle plánovaných předmětů, které v ní budete uschovávat. Vybavte ji dostatečným množstvím praktických doplňků, jimiž jsou šatní tyče, držáky na kalhoty, drátěný program, výsuvné boxy atd. Díky tomu získáte přehledné uspořádání uskladněných věcí a oblečení. Šikovné umístění poliček vám rovněž umožní uložit i jinak neskladný vysavač, sušák na prádlo, kufry, lyže atd.

Předsíň jako ideální místnost

Vestavěné skříně do předsíně volte nejlépe s posuvnými dveřmi, abyste nijak nezasahovali do již tak nepříliš prostorné místnosti. Stěnu využijte kompletně celou až do stropu, což je perfektní řešení pro velmi malé byty. Ostatní pokoje už nebude nutné vybavovat takovým množstvím dalších skříní a komod, byt bude poté působit vzdušněji a nikoliv stísněně. Už se nestane, že některá místnost bude pomyslným skladištěm.

Zdroj foto: Olena Sergienko/Unsplash.com