Veterinární kliniky jsou opět přístupné pro naše mazlíčky

Přidat na Seznam.cz

Zdálo se to jako věčnost. Koronovirus nás uvěznil doma a s námi i domácí mazlíčky.

Zdá se, že vše se nyní obrací k lepšímu a my můžeme pečovat o sebe i naše čtyřnohé miláčky, veterinární kliniky jsou konečně přístupné. Pokud pejsek nebo kočka potřebovali péči, ne že bychom na veterinární kliniku nemohli jít, ale mohli jsme tak ohrozit sebe, a tudíž jsme na veterinu raději nešli, pokud to nebyl akutní problém. Náš mazlíček to musel vydržet, což by se dalo nazvat jako vynucené čekání.

Pokud jste měli doma malé štěně, stáli jste před velkým rozhodnutím, situace vypadala vážné kriticky, ale malý pejsek nutně potřeboval třeba očkování, které se u pejsků provádí v prvních třech měsících. Kdo je pejskař srdcem, raději upřednostnil malého pejska před strachem z nakažení koronavirem. Takových lidí byla většina.

Situace byla horší v Praze, kde byl největší výskyt infekce, ale také zde žije nejvíce pejskařů na metr čtvereční. Své sídlo v Praze má také veterina Praha METROPOLEVET PRAHA. Jak uvedl majitel kliniky Samuel Evinic, zájem o veterinární služby nepoklesl ani během pandemie, “ Jde vidět, že lidé v Praze upřednostnili své mazlíčky před strachem z nákazy. Měli jsme pořád plné ruce práce, ale dělá nám to radost.“ uvedl.

Pokud nevíte, na kterou vererinu v Praze se obrátit, https://www.metropolevet.cz/ jistě může být správnou volbou. Jak klinika Praha veterina METROPOLEVET uvádí na svých stránkách:

  • Naše veterinární ordinace nabízí rodinné prostředí a zkušený personál, který ročně ošetří více než 11 000 vašich domácích mazlíčků.
  • Máme moderní vybavení pro řadu i náročnějších zákroků, včetně vlastní laboratoře. O vašeho mazlíčka se tak profesionálně postaráme.
  • Provádíme kastrace, očkování a další zákroky pro kočky, psy, králíky, fretky a další drobná zvířata.