Vibrátor zpestří váš vztah

Přidat na Seznam.cz

Erotické hračky, jako jsou vibrátory, stimulátory, vakuové pumpy nebo i afrodiziaka, jsou skvělé pro single i zadané. Heterosexuály i homosexuály. Otevřou vám totiž nové dimenze rozkoší.

Stimulátor klitorisu jako nejlepší milenec 

Sexuální hračky neslouží pouze k navození pocitů jako při styku. Umí dodat daleko intenzivnější požitek. Například skrze dráždění. Když si vezmete tantru, která je založena na smyslných dotecích, je celý akt mnohem intenzivnější. Toho docílíte s erotickými pomůckami rovněž. Zkuste například stimulátory klitorisu. Speciální masážní body umí stimulovat zevní pohlavní orgány, když si jej přiložíte ke klitorisu, budete vnímat jemné třepotání vibrátoru a ucítíte tak chvění uvnitř pochvy i celého těla. S tímto pomocníkem lze dráždit i ostatní části těla, jako jsou bradavky, krk, loketní jamky či jiné erotogenní zóny. Stejně tak poslouží i vibrační vajíčka. To je diskrétní sexuální pomůcka. Můžete ji mít navíc vždy po ruce, vezmete si ji na cesty a klidně ji můžete použít, když budete třeba dlouho v práci, sami a budete potřebovat uvolnit. Obě vibrační pomůcky stimulují intimní oblasti i další erotogenní zóny, které vám odhalí nové dimenze slastí. 

Vakuová pumpa nabízí mnoho možností vzrušení

Vakuová pumpa je skvělý pomocník. Mnozí si myslí, že je pro muže, ovšem i dámy si s ní vyhrají. Vakuové pumpy vytvoří podtlak, čímž se prokrví daná část těla. Tím se také zvětší. Penis bude pevnější, navíc se i pomůže k erekci, aniž byste použili nějakou pilulku. V případě stimulace klitorisu či ňader se více oddáte rozkoši, protože tato místa budou citlivější. Navíc se mohou vyřešit i potíže s prostatou. Zkuste e-shop Vibratory-online.cz, s jejichž pomůckami zažijete nepopsatelnou slast a poznáte nové rozměry rozkoše. Nabízí se kvalitní zboží za přívětivé ceny. Překvapte partnera nebo partnerku hračkou, která okoření váš život.