Vitamín K2 v nejúčinnější MK7 formě

Přidat na Seznam.cz

Vitamin K2 je biologicky nejaktivnější forma vitaminu K. Ten slouží pro zdraví organismu, udržuje v těle potřebný vápník a transferuje ho tam, kde prospívá organismu. V článku zjistíte, co je vitamín K2 a v jaké podobě ho do těla efektivně doplnit.

Zdroj vitaminu K2

Zdrojem vitaminu K2 v přírodě jsou živočišné a fermentované potraviny. Například ve fermentované sóje se vitamin K2 nachází přirozeně, tělo jej dokáže vstřebat a využít. Dále jej můžeme najít ve vaječných žloutcích, mléce, játrech a v tucích. dají se také užívat v doplňcích stravy, které jsou snadno k sehnání.

Účinky vitaminu K2 MK7

Mezi hlavní vitamín K2 účinky patří zajištění vstřebávání vápníku do kostí a omezování tvorby křečí svalstva. Pomáhá proti kornatění tepen, bolestí hlavy, svalů a kloubů. Je prospěšný pro kardiovaskulární systém, ulevuje od bolestí zad, které bývají propojeny se zánětlivými stavy těla.

Podporuje vstřebávání vápníku do kostí, svalů a zubů. Nedostatek se může projevovat slábnutím zubní skloviny, následným vypadáváním zubů a zvýšenou kazivostí. Vitamin K2 MK7 transportuje více vápníku do kostí, než jiné vitaminy skupiny K2. Zabraňuje hromadění vápníku v ledvinách a cévách a přemisťuje jej tam, kde je potřeba nejvíce.

Vitamín K2 MK7

Vitamin K2 MK7 je přípravek, který se užívá jednou denně – jedna tableta a mohou jej užívat lidé, kteří potřebují doplnit kalcium pro lepší pevnost kostí, zubů i svalů. Je to doplněk stravy, který napomáhá zlepšit zdravotní stav při osteoporóze, při slabé zubní sklovině nebo zvýšené lámavosti kostí. Slouží jako ideální volba pro snadné vstřebávání a zvýšení vápníku v těle na místech, kde je nejvíce účinný. Buňky přijímají vitamin K2 MK7 lépe než jiné vitaminy skupiny K a je třikrát efektivnější při produkci osteokalcinu.

A co říkají na tento vitamín K2 recenze? Například Lukáš v hodnoceních píše: „Špičková kvalita, snadné dávkování, užívám přímo pod jazyk. Velmi přátelský přístup Woldoshopu, který odpověděl rychle na mé dotazy.“

Zdroj foto: vitamín K2 MK7 v 100% MCT oleji (50 ml)/www.woldoshop.cz