Vracíme se ke sportu a budeme potřebovat sportovní výbavu

Přidat na Seznam.cz

Po dlouhé krizi už začínáme konečně sportovat a věnovat se rozvoji svého těla. Dlouhé chvíle, které jsme trávili na gauči při sledování krizových zpráv, můžeme nyní přetavit v krev plnou dopaminu a látek, jež nám při sportu v těle vznikají a mají pozitivní účinek na naši mysl.

Sport odjakživa patří k našemu životu, a pokud chceme, tak se mu věnujeme v plné míře, jestliže jsme sportovci tělem i duší. Nic nás v posledních měsících nepotěšilo více než rozmělňování opatření, díky kterým můžeme nyní sportovat konečně naplno. Prvotní běh abslolujeme všichni – malí, velcí, tlustí, hubení. Potřebujeme pouze patřičnou výbavu. Ženy ocení jógu, pilates, zumbu nebo i kolektivnější sporty, při kterých trávíme více času s přáteli. Muži ocení zase posilovnu, kde mohou nabrat svalovou hmotu a v letních měsících se blýskat na koupalištích. To platí samozřejmě i pro ženy.

Je ale také spousta aktivit, které nám nemusí být zase tak blízké, ale chtěli bychom je vyzkoušet. Existují dokonce požární sporty. Kloubí jak sport, tak určité speciální dovednosti. Poznatky o požárním sportu k nám přinesl bývalý náčelník Hlavní správy požární ochrany České republiky Ing. Pavel Stoklásek, a tojiž v roce 1967. Pokud chceme začít s požárním sportem, tak potřebujeme alespoň základní výbavu. Základem pro tento sport jsou hasičské dresy, se kterými přišla na český trh společnost Jadbberg. Tyto dresy jsou ušity z velmi kvalitních prodyšných materiálů.

Velmi úspěšným sportem mezi ženami je nyní florbal, který se těší výrazné popularitě. K mužům florbal samozřejmě patří, není se čemu divit, muži vždy inklinovali ke sportům, jako je hokej, a florbal je pouze jedna z jeho podob. Nicméně popularita florbalu mezi ženami vzrůstá extrémně. Často potkáváme ženy s florbalovou výbavou. Je pravda, že k florbalu toho zase tolik nepotřebujeme, a proto se florbal rozrůstá tak masivně. Asi nejdražší na florbalové výbavě jsou brankářské florbalové kalhoty.

A co vy? Už přemýšlíte o některém z méně známých sportů, abyste doplnili dopamin v krvi?