Záclony do obývacího pokoje – vytvořte s nimi vnitřní uspořádání, které upoutá pozornost

Přidat na Seznam.cz

Chcete změnit svůj obývací pokoj? Začněte novými závěsy a záclonami do obývacího pokoje se zajímavou barvou nebo vzorem. Poté vyberte odpovídající doplňky. Představujeme nápady na uspořádání obývacího pokoje se závěsy a záclonami v hlavní roli! Podívejte se, jak je použít k vytvoření jedinečné výzdoby, kterou budete milovat.

Obývací pokoj můžete změnit za nízkou cenu. Předtím, než ho začnete znovu zařizovat, však nejprve přemýšlejte o tom, jak můžete využít vybavení, které již máte. Okamžitě nemusíte kupovat nový gauč, občas stačí vyměnit čalounění. V některých případech můžete interiérový design osvěžit pomocí tkanin – záclony, závěsy, povlečení na polštáře a nový koberec postačují k tomu, aby obývací pokoj získal novou tvář. Kombinujte různé barvy a vzory a nebojte se konečného výsledku. Neobvyklé kombinace vás mohou pozitivně překvapit!

Záclony do obývacího pokoje. Moderní uspořádání – stylové a minimalistické
Moderní styl je především jednoduchost a minimalismus. Ačkoli typickému uspořádání v tomto stylu dominují přímé linie, geometrie a utlumená paleta barev – šedá, odstíny bílé a béžové, nevylučujte určitou dávku avantgardních řešení. Nemusíte omezit uspořádání obývacího pokoje na jednu barvu nebo vzor, ​​můžete si vybrat tkaniny a ozdobné prvky, jako jsou závěsy do místnosti, na základě kontrastu: Rovnoměrné záclony s jemnou barevnou sadou v kombinaci s intenzivním barevným kobercem. Vzorované materiály zase kontrastují se světlou a univerzální pohovkou. Moderní interiér může být energický, nebo klidný. Nezapomeňte však, že pokud se rozhodnete pro záclony v obývacím pokoji a další doplňky se živými barvami, stěny v obývacím pokoji by měly zůstat světlé, protože příliš mnoho barev způsobí chaos v uspořádání.

Stylové závěsy v pastelových barvách dodají místnosti lehkost.
Bílé záclony v kombinaci se vzorovanými prvky závěsů dodají místnosti eleganci.

Zdroj foto: Ömürden Cengiz/ Unsplash.com