Zarezervujte si hotel v centru Českých Budějovic s vynikající českou kuchyní

Přidat na Seznam.cz

Proč nestrávit dovolenou v Česku, nebo si neudělat aspoň prodloužený víkend, během nějž poznáte krásu některého z českých měst? Dobrým tipem na výlet jsou České Budějovice. Navštivte pivovar, vyjeďte ke krásnému Státnímu zámku Hluboká a zažijte českou gastronomii v té nejlepší podobě.

Pro příjemný pobyt lze jen doporučit hotel České Budějovice s názvem Klika. Jde o rodinný hotel, nacházející se ve vynikající lokalitě přímo v blízkosti centra. Je jen 3 minuty chůze vzdálený od největšího čtvercového náměstí ve střední Evropě, přitom to z něj nebudete mít daleko ani do přírody. Hned vedle je Sokolský ostrov s parkem vhodným pro piknik s mnoha kulturními akcemi, které probíhají během letní sezóny.

Pobyt vhodný také pro rodiny a domácí mazlíčky

Hotel nabízí ubytování České Budějovice ve dvoulůžkových, trojlůžkových pokojích, a také apartmá s vlastní saunou. S dětmi budete mít bezproblémový pobyt, mají zde i dětskou postýlku, a domácí mazlíčci si také najdou své pohodlí. Pro delší pobyty tu mají připravených 5 moderních apartmánů. V ceně je přitom zahrnutá i snídaně.

Vynikající gastronomický zážitek

Součástí objektu hotelu je i restaurace České Budějovice, kterou navštěvují také místní. Připravuje vynikající českou kuchyni, pochutnáte si zde na svíčkové i langoších. Všechna jídla jsou připravována z vždy čerstvých surovin od regionálních dodavatelů.

Určitě si v tom shonu udělejte jeden pěkný večer, restaurace na zahrádce České Budějovice je orientovaná na jihozápadní stranu, večery zde jsou krásné. Dobře se najíte a samozřejmě můžete pokrm zapít českobudějovickým pivem.

Dobrou zprávu máme i pro místní. Většina obyvatel Budějovic sice Hotel Klika a jeho restauraci dobře zná, ale pokud vy ne, prozradíme vám, že nabízí také rozvoz jídel České Budějovice. Až se vám příště nebude chtít vařit, objednejte si třeba langoš s chřestem či vyhlášený tatarák.

Zdroj foto: Eiliv-Sonas Aceron/Unsplash.com