Kožený obal na MacBook, kterého se budete chtít držet

Přidat na Seznam.cz

MacBooky jsou velmi drahé, a pokud se obáváte kapek, odírání nebo polití, obal na MacBook vám poskytne další vrstvu ochrany mezi vaším tisícikorunovým přístrojem a také chladnou a tvrdou zemí. Než si však zakoupíte toto pouzdro, zvažte, zda ho skutečně potřebujete. Většina batohů, brašen a kufříků již má ochranný slot pro váš MacBook. Pokud jej však nosíte mimo tašku, může být kožený obal tím, co potřebujete.

Obal na MacBook z pravé kůže vás v každém případě mile potěší. Dá vám příjemný pocit pokaždé, když se ho dotknete, abyste dostali svůj studený hliníkový MacBook dovnitř a ven. Bude to pro vás hmatatelnější, teplejší a navíc vám přidá kouzlo starého světa.

Kožený obal na MacBook Air 13 je vyroben z prémiové italské kůže a 100% vlněné plsti. Dodává se také v různých odstínech a pohodlně se hodí k vašemu MacBooku. Obal na Macbook 13 z kůže chrání vaše zařízení před nárazy a poškrábáním s velkou jemností a zároveň přináší eleganci.

Kožené pouzdro na MacBook 13 z kolekce kožených obalů značky Voyage je určeno pro celou řadu MacBooků. Pouzdro je pečlivě navrženo tak, aby se perfektně hodilo ke každému MacBooku. Pokud chcete svůj MacBook plně uzavřít na cestách, pouzdro na Macbook 16 je dokonale těsné, a tak zajišťuje úplnou ochranu.

Všechny výrobky společnosti Voyage Prague s.r.o. jsou vyrobeny z prvotřídní kůže. K životu jsou přivedeny díky ručnímu řemeslnému zpracování a pečlivosti, takže ani jeden z obalů není stejný. Od duálních zipů s koženými stahovacími prvky, až po překrásné kožené potahy. Každý produkt má být co nejvíce funkční, přizpůsobený vašim potřebám a co nejdéle plnit svoji funkci.

„Filozofií společnosti je šít kožené obaly a doplňky, které krásně stárnou a budou vám věrně sloužit po mnoho let.“ Nabízí také možnost ušití obalů v různých rozměrech, které si můžete objednat na internetových stránkách: voyage-official.com