Opravdový Jurský Park: Víc než obyčejný dinopark!

Přidat na Seznam.cz

Jste nadšenci do dinosaurů? A nestačil vám výlet do obyčejného dinoparku? Existuje tady místo, které je téměř opravdový Jurský Park! Máte odvahu ho navštívit?

Jako opravdový Jurský Park

Vzpomínáte na film Jurský Park? Nebo na nedávné pokračování Jurský svět? Tyto filmy nám ukazují, jak by to asi vypadalo, kdyby klasické zoologické zahrady vystřídaly ohrady s dinosaury. A právě těmito filmy se inspirovalo mnoho parků, které vytvořily zábavní atrakce s dino tématikou. Oproti klasickým dinoparkům je tu ale jeden, který je všechny předčí!

Universal Orlando

Právě tento park nabízí nejen atrakce pro děti, ale také zážitky, jako jsou únik před predátorem nebo získání velociraptořího vejce. Dinosauři v parku jsou navíc tak propracovaní, že naženou hrůzu nejen dětem, ale i dospělým! Zkrátka zažijete Isla Nublar na vlastní kůži.

Musíte si ale počkat

Park je sice otevřený, ovšem mnoho atrakcí bylo zavřeno. Kvůli probíhající rekonstrukci je tedy mnoho zážitků návstěvníkům odepřeno. Ovšem pokud vydržíte do příštího roku, můžete si tento zážitek užít naplno! V lednu totiž park slibuje opětovné otevření, které návštěvníkům přinese to, co žádný jiný park.

Zdroj: universalorlando, fdb, gottagoorlando