Oslaďte si život ve zdravějším stylu

Přidat na Seznam.cz

Chtěli byste začít žít alespoň trochu zdravěji? Kromě pravidelného pohybu a dostatečně dlouhého kvalitního spánku je na místě i zdravá výživa. Zdraví vám pomohou podpořit i přírodní doplňky stravy. Široká nabídka produktů vám umožní upéct si čerstvý domácí chléb díky chlebové směsi a dokonce si i bez výčitek zamlsáte, a to třeba i když máte cukrovku.

Alternativy ke klasickému cukru

Nedokážete se obejít bez sladké chuti, ale hledáte vhodnější a zdravější alternativy? Jednou z možností je čekankové sladidlo. Low carb čekankový sirup je vyrobený z kořene čekanky a obsahuje mimořádně vysoké množství vlákniny. Ve srovnání s jinými sladidly obsahuje až o 95 % méně cukru a o 45 % méně kalorií. Pyšní se i výrazně nižší energetickou hodnotou a obsahuje minimum sacharidů. 

Zdravá a chutná svačinka

Máte chuť na něco chutného a sladkého? Dopřejte si zdravou svačinku v podobě tyčinky, která se vejde do každé kabelky i batohu, takže si ji snadno přibalíte na cesty, na výlet nebo do práce. Low carb tyčinka s různými příchutěmi rychle zažene malý hlad a dodá vám potřebnou energii. Kromě toho si na ní také pochutnáte. Na sladkém si pochutnají i cukrovkáři, pro které jsou určeny DIA sladkosti a speciální umělá sladidla

Něco pro milovníky kávy a kávovin

Na své si přijdou i milovníci kávy a kávovin. V sekci kávoviny najdete i zdravější náhražky kafe, jako jsou například melta a zelená káva. Děti pak k snídani jistě ocení teplé a voňavé kakao plné vitamínů a vápníku. 

Dodejte svému tělu důležité látky před i po cvičení

Před nebo po cvičením je potřeba tělu dodat důležité látky, jako jsou minerály, vitamíny a také protein. Vsaďte na tolik populární ořechový krém, který je chutnou a zdravou pochoutkou. Nejen milovníci fitness by si měli pravidelně dopřát kvalitní protein, který pomůže s přeměnou tuků na svalovou hmotu.