Hledáte moderní bydlení v atraktivní pražské lokalitě? Na prodej jsou Byty u parku

Přidat na Seznam.cz

Pokud máte rádi určitý svůj standard, ze kterého nechcete slevit, můžete to mít s hledáním bydlení složitější. V posledních letech však rostou zajímavé developerské projekty, které dokáží splnit i nejvyšší nároky na bydlení, které obecně rostou. Lidé zkrátka chtějí za své peníze dostat odpovídající hodnotu. Takovým projektem je rezidence Byty u parku, která se nachází na pražském Žižkově.

Okolí pro sport, relaxaci i kulturní vyžití

Bydlení kousek od parku s veškerou občanskou vybaveností na dosah, co více si přát? V okolí je spousta příležitostí pro nejrůznější sportovní aktivity, můžete zde příjemně relaxovat, využít možnosti procházek nebo sportování v přilehlém parku Židovské pece. Jestliže budete mít zájem o prodej bytů na Praze 3 v této lokalitě, můžete si být jisti, že zdejší byty jsou skvěle dostupné z hlediska dopravní obslužnosti. Snadno se dostanete do centra, a to jak autem, tak MHD. Blízké Vinohrady nabízejí nejrůznější možnosti pro:

  • Nakupování
  • Návštěvy restauračních zařízení a kaváren

Jedná se o bydlení, které skvěle vyhoví také rodinám, protože k dispozici jsou v okolí důležitá zdravotnická zařízení i vzdělávací instituce. Je zde také řada sportovišť, která mohou děti pro aktivní sport využít.

bytyuparku.navackove.cz

Moderní rezidence

Zdejší bydlení je skvěle připraveno z pohledu moderního využití architektury. Samotné byty mají moderní interiér, na kterém si dali architekti opravdu záležet. Oceníte práci se světlem, kdy se kladl důraz na to, aby zde bylo dostatek denního světla po celý den. Rezidenční projekt Byty u parku má také příkladné propojení interiéru s exteriérem, kdy můžete vyjít rovnou na terasu, na balkón nebo lodžii, v závislosti na tom, co ten který byt nabízí. Vybírat si zde můžete z různých bytů, a to od 30 m2 po pětipokojové byty, které uspokojí i ty nejnáročnější. Každý byt je v některém z moderních šestipodlažních domů.

Zdroj foto: bytyuparku.navackove.cz/o-projektu/