Jak vybrat zimní šaty pro plnoštíhlou ženu? 

Přidat na Seznam.cz

Lidé si velice často pletou dva na první pohled podobné termíny, a to plus size a curvy. Pod pojmem plus size se skrývají všechny ženy s velikostí XL nebo vyšší, kdežto curvy označuje dámy s postavou ve tvaru přesýpacích hodin. Nicméně obě skupiny těchto žen mívají problém najít dobře padnoucí oblečení. V následujících řádcích se podíváme, jak vybrat zimní šaty. 

Velkým trendem jsou v současné době maxi šaty, které můžete nosit se svetrem i bundou. Šaty jsou pohodlné a lichotivé i pro větší postavu. 

Oblečte si maxi šaty

Jestliže vás zajímají zimní šaty pro plnoštíhlé, potom sáhněte po takzvaných maxi šatech. Nejenže jsou krásné a pohodlné, ale i splývavé. Zajímavou volbou jsou maxi šaty s empírovou linií, neboť obepnou křivky na správných místech. Žena se v takových šatech cítí krásná a okouzlující. Co se týče barev, v módě jsou aktuálně růžová, fialová a modrá. Samozřejmě nic nezkazíte ani klasikou v podobě černé. 

Pokud nechcete vypadat jako v noční košili, dbejte na správnou délku šatů. Některé modely končí těsně nad kotníky a dokonale se hodí k podpatkům a zkrácené bundě. 

Šaty s dlouhými rukávy

Pro slavnostní příležitosti jsou jako stvořené šaty s dlouhými rukávy a ve střihu fit-and-flare. Takové šaty stahují vysoký pas a lichotí všem druhům postav. Jestliže chcete dosáhnout sofistikovaného vzhledu, zvolte nadčasové tmavé barvy, jako jsou černá, námořnická nebo vínová. 

Hledáte plus-size módu? Sháníte šaty pro plnoštíhlé? Potom se podívejte do internetového obchodu zaměřeného právě na tuto módu. La Silueta má v nabídce nepřeberné množství kousků, v nich zazáříte na jakékoliv události, ale i v práci. Podívejte se také na šaty na svatby, a to na webové stránce https://www.lasilueta.cz/saty-na-svatbu/. Budete nadmíru spokojení s kvalitou i provedením.