Svatební šaty podle horoskopu:

Přidat na Seznam.cz

Jaké budou ty pravé pro vás?

Čeká vás svatba a máte rádi astrologii? Víte, že můžete vybírat svatební šaty podle svého znamení, aby vás co nejvíce charakterizovaly? Zjistěte, jaké šaty budou ty pravé pro vás!


Beran

Berani nemají rádi běžné krajkové šaty, klasické střihy a mladistvé detaily. Naopak sahají po minimalistických, asymetrických až sportovních kouscích.

Býk

Květinové vzory, výšivky a vrstvené šaty z hedvábí budou to pravé. Volte tradiční šaty s delší sukní.

Blíženci

Blíženci chtějí oslnit. Mají rádi lehké vzdušné šaty, které působí jemně. Důležité jsou pro ně doplňky.

Rak

Pro raka je důležitý příběh a často vsází na úpravu rodinných svatebních šatů. Šaty by měly být zdobené krajkou a doplněny šperky s osobní hodnotou.

Lev

Lev ukáže svou krásu v ohromujících zdobených šatech. Volí často flitry, kamínky, zlaté výšivky a široké vrstvené sukně.

Panna

Panny se soustředí na detaily. Mají rádi praktické a jednoduché kousky, které jsou ozdobeny jemnými aplikacemi, výšivkami či ornamenty.

Váhy

Váhy jsou ztělesněním ženskosti a romantiky kombinované s trendy. Volí často šaty s odhalenými zády či šaty v boho stylu.

Štír

Štíři se snaží odklonit od normálu. Mají rádi odvážné kousky s hlubokými výstřihy a provokativní doplňky.

Střelec

Střelci volí praktické šaty, které jsou zároveň působivé. Ideální pro ně jsou kratší šaty či rozparky nebo kombinace několika stylů.

Kozoroh

Kozorozi vybírají tradiční a konzervativní modely. Nejlépe se cítí v ležérních minimalistických šatech, které podtrhují eleganci.

Vodnář

Vodnáři mají rádi kreativní modely, které se vymykají tradicím. Sahají po asymetrii a originálních kouscích.

Ryby

Ryby jsou romantičky, kterým nejvíce sluší bohémský styl. Rádi vrství jemné látky a zaměřují se na drobné detaily.

Nechte si ušít šaty na míru
Jestliže chcete dát do svatebních šatů kus sebe, pak si nechte vytvořit šaty na zakázku. Objednejte se na konzultaci do pražského ateliéru KayaTheTailor.cz.