Opravdový Pokémon park najdete jen v Tokyu. Místo je přímo rájem pro každého lovce i trenéra

Přidat na Seznam.cz

Kde jinde byste hledali zábavní park s Pokémon tématikou, než v rodné zemi těchto tvorů? Právě Tokyo nabízí doslova ráj pro každého trenéra a lovce Pokémonů, stejně tak i pro každého fanouška, ať už dospělého, nebo dítě. Podívejte se, co v tomto unikátním parku najdete a proč vlastně stojí za návštěvu.

Dlouho očekávaný park je výsledkem partnerské spolupráce

Roku 2021 bylo oznámeno kreativní partnerství mezi společnostíUniversal Studios Japan a The Pokémon Company, které chtělo společně prozkoumat převratnou zábavu, která hosty ponoří do světa Pokémonů s inovativní technologií a kreativitou. Společné prohlášení společností přišlo po několika letech zvěstí o novém zábavním parku Pokémon, který se poprvé objevil v zábavním parku v Orlandu v USA v roce 2018. Vzhledem k historii zábavních parků s jinými zábavními franšízami, jako je Super Mario nebo Harry Potter, uvidíte podobný přístup ohledně Pokémonů, píše web Voyapon.

Pokémon GO v reálném světě

V parku na vás samozřejmě čeká celá řada různých atrakcí. Za zmínku ale stojí i lov, který se velmi podobá hře Pokémon GO, jak píše web Japan Awaits. Účastníci (neboli mistři Pokémonů) se mohou potulovat po lese a hledat ručně vyrobené Pokémony. Účastníci dostanou mapu i řadu rad o přírodní oblasti. Poté se stanou výzkumníky Pokémonů, kteří budou číst stopy a hledat Pokémony v průběhu 90 minut.

Stejně jako Disney, i Pokémon se upevnil v populární kultuře a dodnes zůstává šíleně populární multimediální franšízou, píše web Inside the Magic. Stručně řečeno, Universal Studios Japan a The Pokémon Company se staly partnery v dlouhodobém projektu, jehož cílem je spojit své vlastní vize zábavy do dosud nevídaného zážitku s Pokémony, čímž se zvýšila přítomnost Nintenda v parku s již tak velmi populárním Super Nintendo World.

zdroj: Voyapon, Japan Awaits, Inside the Magic