Bankovní versus nebankovní úvěr

Přidat na Seznam.cz

Vrátili jste se ze své banky s nepořízenou? Byla vaše žádost o podnikatelský úvěr zamítnuta? Nepropadejte skepsi a zažádejte o úvěr nebankovní. 

Rozjezd podníkání nebývá jen tak. Spolu s nápadem si většinou žádá i jistý vstupní kapitál. A na ten si většina začínajících podnikatelů musí půjčit. Kde? 

Kdy jít do banky? 

Podnikatelské úvěry v současné době nabízejí jak bankovní, tak nebankovní instituce. Samozřejmě nejsnazší je obrátit se na vaši banku, která je dobře obeznámena s vaší platební morálkou, obzvláště pokud se na vašem účtu točí velké objemy peněz. Pokud ne, může to být oříšek. Podmínky banky při poskytování bankovních úvěrů jsou v současné době docela přísné. 

Kdy dát přednost nebankovní instituci?

Pak tu ale ještě je druhá možnost, a to místo na banku se obrátit na nebankovní instituci. Ta na rozdíl od banky nemusí mít bankovní licenci od České národní banky, postačí jim licence na poskytování spotřebních či podnikatelských úvěrů. Tyto instituce tak často půjčují i těm, kteří z banky odejdou s nepořízenou. Ale za vyšší úrok. 

Přehledné a nezáludnípodmínky 

Jednou takovou je společnost Nebankovní Finance (nebankovni-finance.cz) specializující se na nebankovní úvěry po celém území České republiky. Základní pravidlo fungování společnosti je seriózní přístup ke klientům a férové jednání. Smluvní podmínky všech nabízených produktů jsou přehledné a nezáludné. Její nebankovní podnikatelský úvěr proto může být řešením i pro vás. Jeho smluvní podmínky jsou snadno pochopitelné, přehledné a nezáludné. 

Půjčit si můžete až 50 milionů! 

Tento nebankovní podnikatelský úvěr disponuje řadou předností. V první řadě jej vyřídíte v pohodlí svého domova. Nemusíte se tedy trmácet na pobočku. Nečeká vás ani žádné zbytečné papírování. Do dvou dnů od podpisu smlouvy máte peníze k dispozici, tedy na svém podnikatelském účtu. A to hlavní – na dosah ruky tak máte až 50 milionů korun s ročním úrokem ve výši necelých pět procent. Ještě váháte?