Investovat do zlata se vždy vyplatí

Přidat na Seznam.cz

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí.

Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Ideální investiční komodita

Kdo chce rychle vydělat hodně peněz, nejčastěji se poohlíží po různých investičních možnostech. V současnosti existuje celá řada velice zajímavých komodit, díky kterým se dá relativně snadno zbohatnout. Ovšem i prodělat.

Lidé, kteří nechtějí zbytečně riskovat a raději preferují sice mírnější, avšak vysoce pravděpodobný výdělek, by měli uvažovat o nákupu zlata. To je zajímavé hlavně svou neustále rostoucí hodnotou. Díky tomu se jedná o výborný nákup i pro jedince, kteří chtějí ochránit svůj majetek před inflací.

Ta je obvykle průvodním jevem mnoha finančních krizí, o čemž jsme se koneckonců mohli přesvědčit poměrně nedávno. Tyto nepříjemnosti však nemají na zlato žádný negativní vliv. Žlutý kov stoupá na ceně, i když se ekonomika hroutí.