Jaký ideální letní módní doplněk musíte mít? No přeci náramek se stromem života z křišťálu nebo tyrkysu

Přidat na Seznam.cz

Říkáte si, proč nosit šperky z přírodních kamenů? Nejde jen o to, že jsou překrásné, dokonce se pyšní i dalšími benefity. Některé vám zvednou sebevědomí či imunitu, jiné posílí kreativní a mentální stránku. Ať už je to jakkoliv, můžete si je vybrat podle toho, v jakém znamení jste se narodili, i dle oblíbené barvy.

V záplavě šperků z přírodních kamenů si vybere každý. Jedná se designové doplňky, které se hodí pro každodenní nošení, na rande i do společnosti. V poslední době jsou v kurzu náramky strom života. Vyniknou na ručce mladé dívky i zralé ženy. Můžete si je koupit křišťálové nebo tyrkysové. V obou případech nešlápnete vedle. Záleží jen na vás, k jakému přírodnímu kameni více tíhnete. Pokud nejste příznivci náramků, mrkněte se na náušnice s perlami. Jsou dechberoucí a jejich krásou budete uchváceni. Nehledě na to, že perla patří ke stálicím, které nikdy nevyjdou z módy.

S křišťálem získáte duševní rovnováhu

Křišťálové klenoty jsou jako stvořené pro všechny, co hledají duševní rovnováhu a životní optimismus. Narodili-li jste se ve znamení Lva, Kozoroha a Vodnáře, měli byste si náramky strom života urychleně pořídit. Když je budete nosit, posílíte sebevědomí, soustředění, kreativitu i duchovní vývoj. Křišťál se může pochlubit ojedinělými schopnostmi, a proto jím lidé odhánějí i žaludeční a střevní problémy, bolesti hlavy, ekzémy i zrak. Křišťál vás zbaví chmurných myšlenek a naleznete díky němu čistotu mysli i harmonii. Jeho léčivá síla je neocenitelné, dokonce vás zbaví stresu a zlepší intuici.

Tyrkys je kamenem Ryb, Blíženců a Střelce

Ne všechna znamení zvěrokruhu působí vyrovnaně a v nitru bojují s rozpolceností. Pokud se zkrášlí náramkem z tyrkysu, budou pod jeho ochranou. Naleznou duševní rovnováhu i nadhled, budou kreativní a čestní. Do života jim vstoupí harmonie, rovnováha a více energie. Ke všemu se jim budou vyhýbat časté bolesti krku, hlavy i dutiny ústní. Tyrkys má protizánětlivé účinky, proto lidé spoléhají na jeho sílu při infekcích. S tyrkysem se zbavíte negativních pocitů a propojíte s přírodou.