Oblékněte se jako profesionálové od hlavy po paty, buďte jako profesionálové!

Přidat na Seznam.cz

Na začátku jednadvacátého století znamená název „Týmové oblečení“ širokou kategorii pohodlného oblečení zaměřeného na módu, volně vyvinutou pro účast ve sportu. „Týmové oblečení“ je termín, který je používaný u nás speciálně, pro sportovní a pohybové aktivity. Sportovní oblečení, které bylo všeobecně přijímáno jako nejameričtější ze všech kategorií oděvů, se od druhé poloviny dvacátého století stalo oděvem celého světa. Skládá se ze samostatných kusů, které mohou být „smíšené a sladěné“, což je pojem zboží, který znamená, že oděvy jsou navrženy tak, aby byly koordinovány v různých kombinacích: kalhoty, šortky nebo sukně s košilemi, mikiny a tepláky, dresy, bundy a další nepřeberné množství specializovaných druhů pro každou disciplínu sportu. Použité materiály a zpracování se stále zdokonalují.

Abyste mohli hrát jako profesionálové, musíte nejprve vypadat jako oni. Ať už jste součástí školního týmu, nebo se jen tak bavíte s přáteli. Můžete si nechat navrhnout vlastní týmové oblečení pro fotbalisty, pro hráče na hřišti, zaměstnance a fanoušky na tribunách. Nechejte si vyrobit svůj vlastní dres, mikinu, tričko, týmovou čepici s logem a designem svého týmu, kompresní pomůcky, oblečení trenérů a další doplňky.

Vypadejte jako profesionálové v týmovém oblečení pro atletiku, vyrobeném na zakázku podle vašeho návrhu. Nechejte si vytvořit skutečně jedinečný dres, který bude přispůsoben vašim požadavkům a váš tým jej bude milovat.

Hrajte jako profesionálové a také nezapomeňte doplnit týmový zážitek koordinací tréninkového oblečení. Jakmile najdete to správné týmové oblečení pro hokej, pamatujte na trenéra, který vede svůj tým k vítězství a musí jednat podle svého. Oblečení trenérů na míru poskytuje vítězný styl, který pomáhá inspirovat hráče a zaměstnance v době hry.

Oblékněte se jako profesionálové od hlavy po paty s týmovým oblečením florbal, buďte jako profesionálové!

V České republice patří mezi nejoblíbenější sporty: fotbal, cyklistika, lední hokej, volejbal, plavání, tenis, běh, lyžování, badminton, florbal a další.

Velmi široké spektrum týmového oblečení nabízí český výrobce sportovních dresů na zakázku firma Dresy DDsport, která se touto činností zabývá již 25 let a obléká přední kluby ČR. Svůj sortiment nabízí pro muže, ženy a děti.