Vyberte si nejlepší místo pro zimní pobyt v Česku

Přidat na Seznam.cz

Zimní měsíce se často zdají být nekonečné. I přes chladné počasí si však můžete dopřát příjemný pobyt a načerpat novou energii. Podívejte se na několik tipů, jak můžete zimní dovolenou strávit a podle čeho vybrat to správné ubytování. 

Vsaďte na krásu hor

Kam vyrazit v zimě na dovolenou? Sázkou na jistotu je například dovolená v Harrachově. Odsud je to kousek do mnoha zajímavých částí Krkonoš a spolehnout se zde můžete na pořádnou a poctivou zimu s porcí sněhu. Příjemným bonusem je také krásně čerstvý vzduch, díky kterému se osvěžíte. K dispozici jsou trasy pro pěší turistiku, ale i běžkování. I během několika dnů tak můžete nabrat opravdu cenné množství energie pro bezproblémové zvládání následujících úkolů běžných pracovních dní. 

Výběr nejlepšího ubytování

A protože každá pořádná dovolena znamená především výběr toho správného ubytování, je dobré vědět, kde máte hledat. Ubytování v Harrachově nabízí celou řadu možností. Nechybí luxusní hotely, ve kterých najdete dobře vybavené wellness pro opravdu plnohodnotný odpočinek. K dispozici však jsou i skromnější penziony či apartmány, jejichž výhodou může být blízkost u sjezdových tratí pro více aktivní dovolenou plnou sportování. Ať už vybíráte jakoukoliv dovolenou, rezervujte si ubytování na Hotel.cz, kde najdete hodnocení i všechny klíčové informace. 

Zimní pobytové balíčky

V rámci jednoduššího výběru ubytování, kde bude zahrnuté i něco navíc, nebo půjde o cenově zajímavou nabídku, se vyplatí využít nejrůznější zimní pobyty. Ty jsou často na prodloužené víkendy, ale využít je můžete i v týdnu či v období jarních prázdnin. Výběr je navíc dostatečně široký, takže si vyberete klidný wellness pobyt, ale i aktivní dovolenou, u které si užijete trochu toho zimního sportování. Záleží tak jenom na vás, na jaký typ dovolené máte zrovna náladu.